Barres rondes PA 6 extrudé nature
Description:
ERTALON 6SA NAT BARRE RONDE 60mm 3.38
Item number:
10309247
Minimum Order Quantity:
1
Kilogramme
Minimum Order Amount
A minimum order amount of €50 is required.
If the threshold is not met, the price of the items will be adjusted to reach the minimum order amount.
Product information "ERTALON 6SA NAT BARRE RONDE 60mm 3.38"
| Classe d'exigences: | Matières plastiques techniques |
|---|---|
| Densité: | 1,14 g/cm³ |
| Matériau: | PA 6SA |
| Norme: | DIN EN 15860 |
| Plage de température d'utilisation continue: | -30 °C à +85 °C |
| Produit: | Barre ronde |
Product specification
| Couleur | nature |
|---|---|
| Longueur | 1000 mm |
| Poids | 3,38 kg |
Only our logged-in business customers have access to prices, availability and product documentation.
Price information for this product available on request